Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Racław

Racław, lubuskie

  • 250 000 zł
  • 102 m²
  • 2 450,98 zł/m²

Zdjęcie

Magdalena Łuc

Skontaktuj się

Dom Racław

Racław, lubuskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

250 000 zł

102 m²

2 450,98 zł/m²

Dom Racław

Zaktualizowane: 19 maja 2026

250 000 zł 102 m² 2 450,98 zł/m²

Rodzaj domu:
część domu
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
800 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
1930

Rodzaj domu:

część domu

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

800 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

1930

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 250 000 zł (2 450,98 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka domu 102 m², 4 pokoje, 1 łazienka
  • Budynek: część domu; rok budowy: 1930
  •   materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
  • Działka: 800 m²
  •   ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Media: woda miejska / wodociąg; ogrzewanie: własne, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Firma Łuc, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 1031/2562/ODS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż 1/2 domu położonego w Racławiu, gminie Bogdaniec. o pow. użytkowej 102 m2, położony na działce o pow. ok. 8 arów.
Racław jest bardzo malowniczy i oddalony od centrum Gorzowa o 13 km, dojazd w 20 min. Dojazd do SSE w kilka minut.

Budynek składa się z dwóch lokali mieszkalnych, ale mają one niezależne wejścia, dwa podwórka oraz dwa osobne wjazdy. (...)

Agent

Magdalena Łuc

781 665...

781 665 454

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

781 665...

781 665 454

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości